Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Araç Yazılım Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

Araç Yazılım Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

Araç Yazılım Hakkında Bilmeniz Gerekenler?

Halk arasında beyinli arabalardan oldukça bahsedilir. İşte bu araçlar elektronik yazılımlar ile kontrol edilmektedir. Günümüzde artık yeni nesil araçlarda otomobil yazılımları büyük rol oynar.

Araç yazılımları üzerinde değişiklik yapmak DR.ECU her markaya özel yazılımlar her araç modeli üzerine güvenle uygulanabilmektedir. Chip Tuning bilgisayar alt yapılı işlemler ile araç daha düşük devirde hareket kabiliyetine kavuşur. Bu da yakıtın daha az tüketilmesi tasarruf sağlanması demektir. Ayrıca özel yazılımlar ile aracınızın hızını arttırabilir veya azaltabilirsiniz. Bu özel yazılımlar aracın performansını maksimuma çıkartır.

Tüm bu uygulamalar işinin uzmanı olan kişilerce ve gerekli alt yapıya sahip firmalarca yapılması gerekir. Çünkü yapılan işlem aracın beyin yazılımı üzerinde gerçekleşecektir.

  1. ECU Sakarya aracınızda güç artışı, yakıt tasarrufu, hız limit değişiklikleri, AGR-DPF-NOX çözümleri, ADBLUE Çözümleri, BMW-VAG gizli özelliklerin açılması uygulamaları profesyonel ekiple servisimizde çözümlenir.

Sakarya Araç Yazılım DR. ECU ile remapping işlemi ile daha güçlü hale geldiğini göreceksiniz. Firmamız tarafından yapılan tüm uygulamalar garanti kapsamında olup istediğiniz an ilk günkü fabrikasyon yazılımlarına dönebilirsiniz. Chip Tuning ile düşük devirlerde aracın hareket etmesini sağlayarak daha az yakıt tüketimi avantajını yakalamış olursunuz.

Yapılan işlemleriniz firmamız garantisinde olup her marka araca özel yazılımlar ve müşteri taleplerine göre yazılımlar geliştirilir. Araç yazılımlarımız ömür boyu garantili ve lisanslıdır.