Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Chip Tuning Ve Avantajları

Chip Tuning Ve Avantajları

Chip Tuning Ve Avantajları

İleri teknolojilerle üretilen ürünler hayatımıza otomotiv sektöründe akıllı araçlarla girdi. Artık her marka araç elektronik beyin yazılımları ile motoru kontrol etme olanağını sürücüye sunuyor.

Otomotiv sektörü tüm otolarda ülkelerin uluslararası kabul görmüş parametrelerde fabrikasyon üretimini gerçekleştirmektedir. İleri teknolojilerle üretilen araçlarda motor kontrol ünitesi “ECU” yazılımları fabrikasyon olarak aracın motor beyni içine yüklenen yazılımlarla kontrol sağlanır. İşte bu yüzden bu uygulamaların profesyonel ellerde ve gerekli alt yapısı olan firmalarda yapılması gerekir.

İşte Chip Tuning aracın beyin yazılımında yapılan değişiklik uygulamalarıdır. Firmamız bilgisayar alt yapısıyla her markaya ve amaca yönelik hazırlanan lisanlı yazılımlar ile garantili çözümler sunar.

  1. ECU Sakarya Araç Yazılım aracınızda güç artışı, yakıt tasarrufu, hız limit değişiklikleri, AGR-DPF-NOX çözümleri, ADBLUE Çözümleri, BMW-VAG gizli özelliklerin açılması uygulamaları profesyonel ekiple servisimizde çözümlenir.

Chip Tuning Avantajları Nelerdir?

  • Yakıt Tasarrufu
  • Hız Limit Değişiklikleri ( Hız artımı veya azaltılması)
  • Performans Artışı
  • Maksimum Motor Gücü
  • Tork

Tüm bu avantajlarla bütçenize dost kusursuz Chip Tuning ile sürüş keyfini maksimuma çıkartırsınız. Sakarya Araç Yazılım olarak yapılan tüm uygulamalar garantili ve yazılımlarımız lisanslıdır. Her marka araca müşteri talep ve istekleri doğrultusunda özel yazılımlar uygulanır. Üstelik müşteri istediği taktirde eski orijinal yazılımına dönme imkanı vardır.

Siz de bilgi almak için bizlerle iletişime geçin. Aracınızı istekleriniz doğrultusunda geliştirelim.