Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Adblue İptali

Adblue İptali

Adblue İptali Sakarya Araç Yazılım DR. Ecu profesyonel ekibimiz tarafından ömür boyu garantili olarak yapılmaktadır. Adblue iptali işlemi sırasında aracınızın hiçbir aksamı etkilenmez.

Adblue % 67.5 su ve %37.5 temizlenmiş üreden oluşan bu ürün, su bazlı çözeltidir. Bu sıvı aracınızın egzoz emisyon zehirli gaz salınımını azaltmak için egzoz sistemine karıştırılır.

Bilgisayar destekli ECU yazılımlar vasıtasıyla Euro 4, Euro 6 kamyonlar, bazı binek araçlar, iş makinelerinde adblue iptali yapılarak sistemde yaşanan sorunlar tamamen giderilmektedir.

Adblue İptali işlemleri markaya göre farklılık gösterir. Ecu programlama yazılım vasıtasıyla yapılan tüm işlemler sistem devre dışı bırakılır. Bu metotlar araca zarar vermeden gerçekleşir.

Araçlarda hız sınırlamasının meydana gelmesi, NOX sensör arızası meydana geldiğinde geçici çözümler bulunmasına karşı bunlar ekonomik olarak maliyetlidir. Ayrıca bu sorun yeni araçlarda daha çok karşımıza çıkar. Daha çok sürücü hatalarından kaynaklanan problem ile karşılaşıldığında belli bir kilometreden sonra aracınız yolda kalabilir. Arıza sırasında araç normalin dışında hatalar verir. Performansı düşer. Çekiş gücü fark edilecek düzeyde azalır. Tüm bunlar aracın daha fazla yakıt tüketiminde yol açar.

Adblue sorunu daha çok Scania, Audi, Volvo marka gibi çoğu araçta görülmektedir. Adblue İptali ile tüm sorunlar ortadan kalkar. Bu sistemin iptali tek başına muayeneden geçer. Egzoz emisyonun standartlara uygun olması gerekir. Sakarya Araç Yazılım Dr. Ecu yazılımları ile adblue sistemlerdeki problemler sorunsuz çözülür.