Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Chip Tuning Hizmeti

Chip Tuning Hizmeti

Chip Tuning Hizmeti son yıllarda oldukça fazla karşımıza çıkan yazılım değiştirme uygulamalarıdır.  Uygulama turbo araçlarda bir nevi güç arttırma performans geliştirme yöntemleridir. Chip Tuning yani araçların motorlarındaki yazılımın değiştirilmesi elektronic control unite (ECU) yazılıma müdahale edilerek güç performans güç arttırma metotlarıdır.

Chip Tuning ile yazılım olarak istenilen performans sağlanabilir. Sadece performans arttırma değil aracın hızının sınırlandırılması işlemi de yapılabilir. Araçtaki motora isteğe ve ihtiyaca göre ilave donanımlar eklenir veya kaldırabilir. Tüm bu donanımsal işlemler Chip Tuning yazılım değiştirme ile sağlanabilir.

Chip Tuning Hizmeti ile motor gücüne yapılan operasyonlarla yakıt tüketimi minumuma indirilir. Donanım ve yazılım olarak yapılan operasyonlar atölyemizde izlenebilir. İstediğiniz taktirde aracınızın yazılımı orijinal hale tekrar getirilebilir.

Chip Tuning yazılımlarımız çok sayıda marka ve modeldeki araca kusursuz olarak uygulanır. Bu metot ile aracın motoru düşük devirde istenilen performansı verdiğinden dolayı yakıt tüketimi de azalır. Motor yazılımı üzerinde yapılan iyileştirmeler ile düşük devirde tork üretilmesiyle sistemin ömrünü de uzar. Modifiye motorlarda araç motor gücü maksimuma çıkarak yüksek hızlara ulaşır.

Sakarya’da hizmet veren firmamız Dr. ECU Sakarya Araç Yazılım olarak uzun yıllardır lisanslı olarak Chip Tuning Hizmeti vermekteyiz. Dr. ECU yazılım şirketi araçlarınızda güç artışı, yakıt tasarrufu hız limit değişiklikleri, AGR-DPF-NOX çözümleri, ADBLUE Çözümleri, BMW-VAG gizli özelliklerin açılması uygulamaları profesyonel ekiple atölyemizde gerçekleşmektedir.