Telefon
Konum
WhatsApp
İnstagram

Hız Limit İptali

Hız Limit İptali

Hız Limit İptali ile sizlere araçlarınızın üreticilerin belirlemiş olduğu son hız limitlerini arttırabilme veya azaltma imkanını sunuyoruz. Araçlarınızda sınırları istediğiniz hızda aşabilirsiniz.

Sakarya Araç Yazılım Firması Hız Limit İptali işlemlerini ECU motor kontrol ünitesi bulunan özel yazılımlarla cihazlarla yapmaktadır. Dr. Ecu Sakarya Araç Yazılım firması özel yazılımlarla yakıt harcamasını minimumda tutarak hız limitlerini kaldırarak istediğiniz hıza ulaşmanızı sorunsuz şekilde sağlar. DR. Ecu yazılımları markalara göre de farklılık gösterir. Ayrıca müşterilerin isteğine bağlı olarak yakıt tasarrufuna yönelik yazılımlarda geliştirilmiştir.

Gelişen teknolojiler otomotiv sektörüne büyük katkı sağlamış ve araçlar elektronik beyinler ile yönetilip denetlenmeye başlamıştır. Bu elektronik beyinler kontrolünde araçlar sorunsuz çalışırken üretici firmalar yasalara göre hız sınırı limiti getirmişlerdir. İşte bu hız limitleri belirli ECU yazılımları ile kaldırabilir.

Araç Yazılım firmamız Sakarya’da hız limit iptali işlemlerini her marka araca yapmaktadır. Araçlardaki elektronik beyin bilgisayar tabanlı özel cihazlarla yazılım okunur. İşlem sonunda yeni yazılım beyine yüklenir. Her markaya özel yazılım uygulanır. Tüm bu uygulamalarda araç elektronik beyin zarar görmez. Beyin yerinden oynatılmadan işlemler gerçekleştirildiği için garanti bozulmaz.

Tüm bu işlemlerin profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir. Konuda yetersiz olan servislerde yapılan işlemlerde beyne zarar verme olasılığı vardır.

Firmamız Sakarya Araç Yazılım olarak hız limit iptali işlemleriniz elektronik cihazlarla ve uzman ellerde yapılmaktadır.